Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

1995 yılında kurulan İnterpos A.Ş.,( İntrade Elektronik ve Bilgisayar A.Ş)., Inter HK Ltd. ve Euroasia Mühendislik grup şirketleri ile birlikte, mühendis ağırlıklı deneyimli kadrosuyla Türkiye ve Uzakdoğu’nun önde gelen Elektronik Komponent distribütör firmasıdır. OEM elektronik üretim yapan yerli-yabancı firmalara kaliteli ürün, hızlı tedarik ve rekabetçi fiyatlarıyla sektörde önemli bir rol oynamaktadır.

Komponent departmanı olarak, kablosuz iletişim, otomotiv, aydınlatma, beyaz eşya, savunma sanayi, sağlık, güvenlik, sayaç, araç takip, otomasyon, terazi, ups, akaryakıt, telekom ve intercom, hizmet vermekte olduğumuz başlıca sektörlerdendir

 

Aktif-pasif komponentler, yarı iletkenler, Lcd, display, led, pcb, wireless modüller, klemens, konnektörler vb gibi çok çeşitli elektronik komponent malzeme tedarik etmekteyiz.

 

Amerika üzerinden Digikey’in stokları, Avrupa üzerinden Mouser ve Farnell’ın stokları uzak doğudan da yıllardır çalıştığımız ve karşılıklı güven ilişkisi kurulmuş tedarikçilerimizin stoklarından çalışıyoruz. Rekabetçi fiyatlarımızla siz müşterilerimize her daim çözüm üretiyoruz. Geniş tedarikçi ağımız dünya pazarlarına ve global firmalara hizmet veren güvenilir kaynaklar olup, komponent malzemeler yeni stoklardan ve orijinal ambalajlarında tedarik edilmektedir.

Tüm yüklemelerimizi Hong Kong merkezli grup şirketimiz olan INTER HK LTD üzerinden gerçekleştiriyoruz

Her Cumartesi sabahı Hong Kong’dan düzenli olarak uçak yüklemeleri yapmaktayız. Düzenli periyotlarda da gemi yüklemeleri de gerçekleştirmekteyiz.

Müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve malzeme taleplerini tam olarak karşılayabilmek üzere; muadil ürün ve pazar araştırması yapılmaktadır.